БІОпакети

У 2019 році наша компанія отримала можливість виготовляти упаковочну продукцію, яка не забруднює навколишнє середовище (отримано сертифікат № 100030150 від 18.03.19р на право використання оксо-біорозчинної добавки Additech® OX)

Використання новітньої оксо-розчинної біодобавки Additech® OX дозволило, не зменшуючи кількості виготовлення і використання поліетиленової упаковки, не наносити шкоди природі. Ця добавка вводиться в матеріал безпосередньо при виготовленні упаковки на етапі екструзії (видуванні) поліетиленової плівки.

З початку 1930-х споживання пластиків виросло в сотні тисяч разів, а їх міцність і надзвичайно довгий життєвий цикл (до 400 років) є екологічною катастрофою для нашої планети. Тому, пластик як сміття, є очевидною і однією із найголовніших екологічних проблем.

Вироби із пластику та поліетилену складають близько 70% сміття та відходів, які залишають люди, не говорячи вже про забруднені пластиковим сміттям місць відпочинку.

«Що ж робити?» - спитаєте Ви. Не використовувати полімери у виготовленні упаковки? Це неможливо, так як гідної альтернативи пластиковій упаковці просто не існує. Використовувати біополімери? Про це вже багато говорили і писали, та висновок один: висока вартість, часкова невідповідність властивостей відносно стандартних полімерів і особливі умови утилізації роблять біополімери «золотим» матеріалом, за екологічність якого користувач ще не готовий платити.

«Який вихід?» - продовжувати використання звичайних полімерів, але із спеціальною біодобавкою, яка дозволить розкластись упаковці в продовж кількох років.

Біорозчинний поліетил – матеріал який приходить на зміну стандартним полімерам. Він дозволяє звільнити навколишнє середовище від численого пластикового сміття.

Біорозчинний поліетилен своїми властивостями не відрізняється від звичайного поліетилену. Тобто водонепроникність, прозорість, міцність залишаються на тому ж рівні. Його основна відмінність полягає в тому, що біорозчинний поліетилен через 3 роки повністю розпадається на воду, вуглекислий газ і біомасу, не виділяючи при цьому шкідливих чи токсичних речовин. Такий поліетилен можна зберігати в складських умовах на протязі всього терміну експлуатації і він весь цей час чудово зберігатиме свої властивості. Біорозчинний поліетилен виготовляється з використанням оксо-біодобавки Additech® OX. При взаємодії із зовнішніми факторами навколишнього середовища, такими, як повітря, вода і ультрафіолетове випромінювання, біорозчинний поліетилен розпадається на низькомолекулярні сполучення, які в подальшому трансформуються у вуглекислий газ, воду та біомасу (сукупність тваринних і рослинних мікроорганізмів).

Ключовий компонент біорозчинного поліетилену – оксо-біодобавка Additech® OX – абсолютно не шкідлива, це підтвердженно міжнародними сертифікатами якості. Поліетилен з оксо-біодобавкою Additech® OX може використовуватись із харчовими продуктами згідно директиви 2002/72 ЄС і прийнятих до неї поправок. Ще одна важлива перевага біорозчинного поліетилену в його несуттєво більшій вартості в порівнянні із звичайним (продукція виготовлення із біорозчинного поліетилену вартує лише на 10-15% більше чим та, що виготовляється із звичайного). Технологія Additech® OX базується на використанні добавки(доля якої за звичай складає 1%) в співідношенні із поліетиленом безпосередньо при виробництві плівки (видуві, екструзії). При такій малій частці включення добавки, готовий виріб зберігає всі якості звичайного поліетилену. Однією із унікальних властивостей цієї добавки, є те, що можна задати необхідний період часу до того, як поліетилен почне розпадатись (добавка розроблена для нашої компанії запрограмована на зберігання продукції впродовж 2-3 років). Процес розпаду викликає будь-яка комбінація високої температури, світла і тиску, що діє як каталізатор і визначає швидкість і, відповідно, час розпаду. Як тільки процес розпаду почався, його неможливо зупинити, процес не залежить від місця знаходження виробу, будь-то під землею, у воді чи на поверхні. Поліетилен, із добавкою Additech® OX може піддаватись вторинній переробці.